معروف ترین یونیفرم های مهمانداران

معرفی برترین و به روزترین یونیفرم های مهمانداران شرکتهای هواپیمایی معروف دنیا

 

هواپیمایی ایرفرنس Air France

مدت زمان زیادیست که ایرفرنس زیباترین لباس های مهمانداران خطوط هوایی را به خود اختصاص داده است ، استفاده از رنگ قرمز یا تلفیق رنگ قرمز و مشکی در کنار ظرافت و طراحی بی نظیر معروف ترین طراحان لباس دنیا از جمله کریستین لاکرویز باعث شده هر ساله شکوه لباس خدمه این ایرلاین زبانزد مسافران می شود .

هواپیمایی سنگاپور Singapore Airlines

از آنجایی که شرکت هواپیمایی سنگاپور یکی از پنج شرکت بزرگ و به نام هوایی در دنیا محسوب می شود . حساسیت و قوانین خاص این شرکت در انتخاب و طراحی یونیفرم خدمه بسیار بالاست . انتخاب هوشمندانه طرح های شاد و استفاده از رنگ های جذاب بیانگر سنت و فرهنگ این منطقه محسوب می شود . متدهای به روز اجرا شده در یونیفرم این شرکت هواپیمایی توسط شرکت مهروف پیر بالمین Pierre Balmain فرانسه صورت گرفته . در این خط هوایی رتبه بندی مهمانداران بر اساس رنگ لباس های آنان مشخص می شود . معمولاً رنگ آبی رایج ترین رنگ است که در لباس آنان دیده می شود .

تای ایرویز Thai Airways

جذابیت یونیفرم های این خط هوایی به خاطر استفاده از پارچه های ابریشمی و همچنین به کار بردن رنگ های آرامش بخش مثل بنفش است که معمولا با یک گلدوزی بر روی شانه لباس زیبایی را دو چندان می کند . این طراحی توسط شرکت پیر بالمین Pierre Balmain انجام شده است . معمولاً رنگ آمیزی یونیفرم خدمه با طراحی داخلی هواپیما هماهنگی خیره کننده ای ایجاد می کند و این باعث چشم نوازی مسافران این خط هوایی می شود .

قطر ایرویز Qatar Airways

این شرکت هواپیمایی در حال حاضر یکی از فعال ترین شرکت های هواپیمایی دنیا محسوب می شود و حتی خیلی از پروازهای اروپایی توسط این ایرلاین صورت می گیرد ، بنابراین توجه خاصی به پوشش خدمه خود دارد و خدمه این ایرلاین بسیار شیک پوش هستند و معمولاً یک تیم حرفه ای وضعیت مهمانداران را از لحاظ ظاهری قبل از سوار شدن به کابین هواپیما بررسی می کنند . طراحی لباس خدمه این ایرلاین توسط کمپانی مطرح مد در دنیا به نام اولینو Olino انجام می شود و هماهنگی لباس مهمانداران با رنگ هایی که در طراحی داخلی کابین هواپیما به کار رفته هارمونی زیبایی ایجاد می کند

ویرجین استرالیا Virgin Australia

مهمانداران و خدمه این شرکت هواپیمایی چهره بسیار زیبا دارند و با لباس های بی نظیری که طراحی آنها را یک طراح انگلیسی به نام Juli Grbac انجام داده تبدیل به یکی از خطوط هوایی شده که خوشتیپ ترین خدمه پرواز را در بین سایر خطوط هوایی به خود اختصاص داده است . لباس های سرخابی با شال یا دستمال گردن بنفش و کمربندهای مشکی که با فضای داخل هواپیما هماهنگی دارد  زیبایی آنها را دو چندان کرده است .

ایر ایندیا Air India

خدمه این شرکت هواپیمایی معمولاً یونیفرم های سنتی و جذابی به رنگ زرد ، کرم و یا قرمز بر تن دارند که به ساری معروف است و نماد فرهنگ و سنت کشور هندوستان است و به مسافرینی که با این ایرلاین سفر می کنند با لباس های شادی که می پوشند به گرمی مهمان نوازی می کنند و در کنار آن آداب و رسوم سنتی خود را به نمایش می گذارند .

ایرلاین کره Korean Airline

ایرلاین کره با طراحی که جان فرانکو فرره برای طراحی لباس خدمه آن در نظر گرفته آنها را در زمره خدمه های شیک پوش در بین خطوط هواپیمایی قرار داده است . استفاده از رنگ های بسیار ملایم و چشم نواز و به کار بردن گل سرهای سنتی کره ای زیبایی آنها را در چشم مسافرین این خط هوایی بیشتر و جالب تر کرده است .

کاتای پسفیک Cathay Pacific

یکی از بهترین خطوط هوایی در قاره آسیا کاتای پسفیک است و به خاطر جذابیت و خوش پوش بودن خدمه ، سرویس دهی عالی ، مهمانداران خوش خدمت و صمیمی موفق به کسب جایزه های زیادی شده است . از نکات جالب در پوشش خدمه این ایرلاین اجباری بودن دامن برای مهمانداران زن و قوانین سفت و سخت در خصوص آرایش آنهاست .

ایرلاین امارات Emirates

اگر چه مهمانداران این شرکت هواپیمایی معروف در دنیا بسیار شیک پوش هستند اما  این شرکت هواپیمایی مانند ایرلاین قطر دارای یک تیم حرفه ای برای بررسی سر و وضع ظاهری مهمانداران خود است تا همه چیز را قبل از ورود آنها به پرواز بررسی کنند و تحت کنترل بگیرند . استفاده از رنگ های روشن و خنثی ویژگی است که سیمون جرسی Simon Jersey در طراحی خود برای لباس این خط هوایی در نظر گرفته . استفاده از لوازم آرایشی هم رنگ با آرم و نماد شرکت یکی از جذابیت های این خدمه می باشد .

هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot

خدمه این شرکت هواپیمایی با رنگ قرمز خاصی که یونیفرم آنها دارد و بسیار شیک و زیبا طراحی شده است شناخته می شوند . کلاه های زاویه دار به رنگ قرمز و دستمال گردن های بسیار زیبا در کنار دستکش های سفید جذابیت چشمگیری به مهمانداران این خط هوایی بخشیده است .

لوفت هانزا Lufthansa

از زیبا ترین و جذاب ترین خدمه هواپیمایی می توان به خدمه شرکت هواپیمایی لوفت هانزا اشاره کرد که البته رفتارهای دوستانه و صمیمی این خدمه به جذابیت آنها در طی پرواز می افزاید .

هواپیمایی هایتان Hainan Airlines

این ایرلاین چینی یونیفرم بسیار زیبایی برای مهمانداران و خدمه خود در نظر گرفته است . استفاده از آخرین مُد در طراحی لباس های این ایرلاین توسط لارنس سوز هنرمند چینی این یونیفرم ها را تبدیل به زیبا ترین و جذاب ترین لباس های پرسنلی خدمه پرواز کرده است به طوری که مسافران در طی پرواز احساس می کنند در قلب خیابان های پاریس و در کنار شیک پوش ترین ستاره های فرانسوی قرار گرفته اند .

 

سفر به سلامت - چارتر 724

7 روز هفته 24 ساعته آسوده خاطر گردش کنید 
چارتر 724 پشتیبان پروازهای شماست

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.