کشورهای فعال در زمینه توریست سلامت

14 کشور فعال در زمینه توریست سلامت

 

1 - فیلیپین :

گردشگران خارجی اغلب برای جراحی زیبایی و جراحی های قلبی عروقی یا تومور به این کشور سفر می کنند. دلایل توسعه گردشگری درمانی در فیلیپین را می توان از کارمندان آموزش دیده و روحیه ذاتی مهمانپذیری مردم این کشور دانست . قیمت ها در این کشور 68 درصد نسبت به آمریکا و 54 درصد نسبت به انگلستان کمتر است.

2 - کره جنوبی :

این کشور به خاطر دارا بودن تکنولوژی بالا در زمینه های تومور شناسی ، قلب ، چشم ‌پزشکی ، ارتوپد و دندانپزشکی سالانه میزبان گردشگرانی درمانی از کشورهای ژاپن ، چین ، آمریکا و کانادا است . معرفی ویزای درمانی و ایجاد مرکز گردشگری درمانی در جزیره جیجا باعث شهرت این کشور در بین کشورهای غربی شده است .

3 - سنگاپور :

شهرت این کشور در گردشگری درمانی به خاطر دارا بودن زیرساخت های پیشرفته است . حوزه فعالیت های این کشور در زمینه جراحی های زیبایی ، قلب ، ارتوپد ، اعصاب و روان , سلول های بنیادی ، معالجات تومور معده و روده است . قیمت درمان در این کشور تفاوت چندانی با آمریکا و انگلستان ندارد .

4 - مالزی :

این کشور سالانه دارای نزدیک به 350 هزار گردشگر درمانی از کشورهای اندونیزی ، سنگاپور ، ژاپن ، اوپا و هند است . خدمات اصلی که این کشور عرضه می‌کند شامل : باروری ، ارتوپدی ، جراحی زیبایی و خدمات سلول های بنیادی است .

5 – تایلند :

این کشور به عنوان برترین مقصد در زمینه گردشگری درمانی شناخته می‌شود . به خاطر تخصص گسترده در بیماری های قلب ، اعصاب و روان ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و پلاستیک تایلند به عنوان یکی از مشهورترین مقاصد به حساب می آید.

6 – هند :

هند دارای متخصصانی در زمینه های قلب ، جراحی زیبایی ، دندان پزشکی ، چشم پزشکی ، ارتوپد ، پیوند اعضا و باروری است. این کشور ارائه دهنده خدمات گردشگری درمانی به شهروندانی از انگلستان ، آمریکا و کره جنوبی است قیمت ها 58 درصد آمریکا و 47 درصد نسبت به انگلستان کمتر است این کشور همچنین کارکنان آموزش دیده و مسلط به زبان انگلیسی دارد.

7 – برزیل :

تفاوت60 درصدی قیمت خدمات پزشکی در این کشور نسبت به آمریکا از جاذبه‌های گردشگری سلامت در برزیل است . بسیاری از گردشگران درمان خود را همراه با سپری کردن تعطیلات انجام میدهند . یکی از برتری های این کشور نسبت به رقبا ، دارا بودن 20 بیمارستان و عدم نیاز به اخذ ویزا برای گردشگران آمریکایی است.

8 - اردن :

این کشور به عنوان چهارمین مرکز جذب گردشگر درمانی در خاورمیانه با جذب سالانه 250 هزار گردشگر از عراق ، فلسطین ، سودان است حوزه تخصصی این کشور در زمینه قلب ، ارتوپد ، جراحی زیبایی و دندانپزشکی است . قیمت در این کشور 66 درصد کمتر از آمریکا و 57 درصد کمتر از انگلستان است . کارکنان این بخش در اردن نیز به زبان انگلیسی مسلط هستند.

9 – ترکیه :

این کشور 35 مرکز درمانی دارای گواهینامه بین المللی دارد ، قیمت ها در این کشور 58 درصد کمتر از آمریکا و 40 درصد کمتر از انگلستان است تخصص ترکیه در زمینه قلب ، ارتوپد ، باروری ، جراحی زیبایی و پلاستیک و تومور شناسی است .

10 - امارات :

گردشگران عمده این کشور از آلمان ، انگلستان ، درصد سنگاپور هستند که این کشور را به خاطر لیست انتظار کم و کیفیت بالا انتخاب می‌کنند . تخصص امارات در زمینه قلب ، ارتوپدی ، تومور ، جراحی زیبایی و پلاستیک و امراض پوستی است.

11 – آلمان :

عمده گردشگران درمانی این کشور از هلند ، فرانسه ، اتریش ، لهستان و بلژیک هستند. این کشور در جراحی قلب ، تومور و ارتوپدی دارای شهرت است . همچنین کیفیت بالا ، لیست انتظار کم و امکان ترکیب دوره درمانی با خدمات تفریحی نیز عوامل موثر در توسعه گردشگری در آلمان هستند.

12 - جمهوری چک :

این کشور به خاطر اینکه قیمت خدمات درمانی آن 17 درصد کمتر از انگلستان است سالانه گردشگرانی از انگلستان اتریش و آلمان را جذب می‌کند و به عنوان رقیبی مطرح در گردشگری درمانی در اتحادیه اروپا است . شهرت این کشور در جراحی زیبایی است.

13 - آفریقای جنوبی :

 آفریقای جنوبی دارای گردشگرانی از کشورهای همسایه مانند موزامبیک  و لسوتو است. حوزه فعالیت این کشور در زمینه چشم پزشکی ، ارتوپدی و توانبخشی و جراحی زیبایی میباشد  و همچنین قیمت خدمات پزشکی در این کشور 30 درصد کمتر از آمریکا است . بخش خصوصی این کشور حضور فعالی در گردشگری سلامت دارد.

14 - مکزیک :

به خاطر عدم نیاز به ویزا برای ورود آمریکاییان به این کشور 95 درصد گردشگران درمانی مکزیک شهروندان آمریکایی هستند . قیمت‌ها در مکزیک 63 درصد کمتر از آمریکا است و حوزه فعالیت درمانی مکزیک شامل دندانپزشکی ، جراحی زیبایی و پلاستیک ، ارتوپدی و جراحی قلب می باشد و البته بخش خصوصی در این حوزه بسیار فعال است .

 

سفر به سلامت - چارتر 724

7 روز هفته 24 ساعته آسوده خاطر گردش کنید 
چارتر 724 پشتیبان پروازهای شماست

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.