عجیب ترین محیط های رستورانی

میخواهیم در این مقاله 10 تا از عجیب ترین رستوران های دنیا را به شما معرفی کنیم :

 

1 - رستوران آسمانی یا رستوران پرنده :

چنانچه ترس از ارتفاع دارید توصیه می شود هرگز به یک رستوران پرنده نروید . برای غذا خوردن در این نوع رستوران شما بین زمین و آسمان معلق هستید . همه وسایل پذیرایی از مهمانان روی میز چیده می شوند پس یک جرثقیل شما و میزتان را به آسمان می برد .

 این ایده جالب در بسیاری از نقاط جهان به کار گرفته شده و متقاضیان زیادی دارد .

 

2 - رستوران بیمارستانی :

این نوع رستوران به نظر محیطی ناخوشایند و غیرمتعارف دارد  اما هستند کسانی که تجربه خوردن یک غذای لذیذ را در چنین رستورانی دوست دارند . در رستوران بیمارستانی معمولاً از مهمانان روی صندلی هایی که به شکل تخت‌های بیمارستانی ساخته شده‌اند پذیرایی می‌شود . غذا ظاهراً توسط پرستارها با لباس سفید سرو می شود ، سس ها در داخل آن پول است ، نوشیدنی ها در کیسه های خون و شکل غذا بی‌شباهت به اعضای بدن نیست . اگر به کشور سنگاپور سفر کردید تجربه خوردن غذا در این رستوران را از دست ندهید .

 

3 - رستوران تخم مرغی :

در رستوران تخم مرغی از مهمان در داخل اتاقک هایی که به شکل تخم مرغ است پذیرایی می‌شود در واقع مهمانان برای صرف غذا در این اتاق های کوچک می نشیند . در نوع دیگر آن صندلی ها به شکل تخم چیده شده که افراد برای خوردن غذا در روی این صندلی ها قرار می گیرند . یکی از این رستوران ها در کشور چین واقع شده است و مساحتی بالغ بر 600 متر مربع دارد .

 

4 - رستوران با فضای توالت :

رستوران با فضای مدرن توالت ها یکی از جندش آورترین محیط های رستورانی است . این رستوران در تایپ در کشور تایوان واقع شده ، محیط این رستوران و منوی غذایی آن بسیار تهوع آور است .

 

5 - رستوران ارتشی :

در این رستوران گارسون ها لباس‌های نظامی بر تن دارند و نمای کلی آن یادآور جنگ است .

رستورانی به نام نان و تفنگ در بیروت وجود دارد و شعار رستوران این است ساندویچ ها می توانند شما را بکشند . اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که زیاد ساندویچ می خورید با رفتن به این رستوران و فضای آن حتماً دست از خوردن ساندویچ ها برمی دارید .

 

6 - رستوران در دل آتش فشان :

رستوران کاله اولهو که در نزدیکی قله آتشفشانی کاله درست شده است معروف ترین رستوران آتشفشانی است که رفتن به این رستوران را توصیه نمی‌کنیم چرا که با وجود غیرفعال بودن آن اما هر از گاهی سنگ یا گازهای از داخل کوه به بیرون پرتاب می شود .

 

7 – رستوران یخی :

رستوران یخی محیطی بسیار سرد و دمایی در حدود 5 الی 10 درجه زیر صفر دارد چنانچه سرمایه هستید یا از سرما خوشتان نمی آید به این نو رستوران ها نروید . البته دررستوران های یخی معمولاً غذای داغ و گرم سرو می‌شود و خوردن غذاهای گرم در محیطی سرد بسیار دلچسب و لذت بخش است . رستوران قصر یخی در فنلاند یکی از زیباترین رستوران های یخی است .

 

8 - رستوران در اعماق دریا :

اگر علاقه دارید ناهار یا شام خود را در کنار ماهی ها و سایر آبزیان دیگر تجربه کنید رستورانهایی که در عمق دریا هستند بهترین گزینه می باشند . رستوران ایتاها آندرس در مالدیو یک رستوران در اعماق دریاست که زیبایی فوق‌العاده و آرامش بی نظیر آن لذت غذا خوردن را برای مهمانانش دوچندان می‌کند .

 

9 - رستوران در محیط زندان :

در این رستوران مشتریان با تحویل گرفتن یک کلید وارد سلول خود می شوند و تا پایان غذا خوردنشان کلید را نزد خود نگه میدارد این ایده مربوط به ولید نعیم و شهروندان قاهره است که با این ایده جذاب خود در محیط خاص و غذاهایی با نام‌های عجیب به مشتریان خود خدمات رستورانی ارائه می‌دهد . مشهورترین غذاهای این رستوران ساندویچ هایی به نام اعدام و زندگی هستند . مردم این شهر برای مناسبت های مختلف از جمله جشن تولد یا سالگرد ازدواج به این رستوران می آید .

 

10 - رستوران در محیط مدرسه ( رستورانی مدرسه‌ای ) :

در ژاپن رستورانهای وجود دارد که به سبک محیط مدرسه ساخته شده و تمام گارسون های آن لباس هایی به شکل یونیفرم های دانش‌آموزان به تن دارند . هدف از تاسیس این رستوران یادآوری روزهای خوشه و دوران نوستالژی دانش آموزی است که برای بزرگسالان بسیار خوشایند است .

 

 

سفر به سلامت - چارتر 724

7 روز هفته 24 ساعته آسوده خاطر گردش کنید 
چارتر 724 پشتیبان پروازهای شماست

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.